Polski TOP Serwer

Zapraszamy do rejestracji !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

wbij na serwer minecraft 178.19.107.205:25783 wbijaj na nasz serwerek GTA IV : Multiplayer 178.19.105.69:10009 wbij na serwerek Counter Strike 1.6 178.19.107.204:27404

#1 2014-06-12 17:43:34

Emilian

Head Admin

Zarejestrowany: 2014-04-13
Posty: 1011
Punktów :   

[GF] Witam...Obiekty palomino creek

Witam mam do zaoferowania ładne obiekty palomino creek...Są to moje pierwsze obiekty robione pod serwer City-santos jednak ,że H@ zachował się jak dziecko i on nie wypalił chce wam dać poczatek mojej pracy...Może nie jest tego dużo ale obiekty też nie są skończone a w przyszłości zamierzam kontynłować prace nad nimi i zrobić serwer w owym miasteczku
To może zaczniemy od:
Spawnik...Mam nadzieje ,że się spodoba.

Teraz drugie zdj z spawna


Następne jest mini rondo (myśle ,że nie wyszło za dobrze ale zawsze coś daje efektu



Tutaj mamy taki mini komis samochodowy(jakiś biznesik dla gracza lub coś innego to już zależy od waszych pomysłów



Tutaj mamy cos na wzór korporacji taksówkarskiej lub czegoś innego co byście chcieli.




Następne jest FD nie ma dużo rzeczy w nim ale ważne ,że jest samo (W przyszłym update myśle aby zrobić interiory do poszczególnych domów i budynków



Ostatnia rzecz to mini placyk (Nie miałem pomysłu na to co tam umieścić...Miał być tam kościół ale jakoś nie mogłem spasować go

Na razie to wszystko...Czekam na propozycje co tam dodać(Będzie MC jeszcze) myśle ,że komuś się to przyda i chociaż jedna osoba będzie z nich zadowolona..Mi się i tak nie przydadzą a jeżeli nawet to zrobie je zgodnie z swoimi myślami...

//link wygasł

PS:Nie zachęcam do robienia serwerów z xxxKnightxxx (Quentinem) dzieciak ,który chce wykorzystać każdą okazje Pseudo hacker ,który wszystkich ddosuje xD a jak brakuje mu tekstów to grozi wszystkim ,że pójdzie na policje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szakalexv.pun.pl www.priyanka.pun.pl www.plaboy.pun.pl www.narutogameplay.pun.pl www.darmowegry.pun.pl